2. kapitola - Cvičák

6. srpna 2009 v 12:32 | Weňa$ |  ¤Psí příběh o štěněti
.. Večer jsme si s pánem plánovali, co budeme dělat zase zítra.. Vymyslel, že pujdeme na cvičiště a poté se seznámit s jeho kamarády, aby jim prý ukázal, jakého má doma fešáka. Moc jsem se těšil, že jsem ani usnout nemohl. Ráno jsem se probudil, když na mne páníček zavolal: Peace, vstávat, snídat, a vyrážíme! Hned jsem vyskočil z postele a běžel přivítat páníčka. Poté jsem se najedl kupou dobrých granulek a napil, a hned jsem byl u dveří s vodítkem v tlamičce a čekal co bude.

Když to pán viděl, zasmál se, a řekl : Shadowe, dnes si uděláme výlet, na který dlouho nezapomeneš. Už jsem se nemohl dočkat. Tak honem! Nebo přijdeme pozdě! Vyštěkával jsem na pána. Páníček si vzal jen dva párečky s sebou a vyrazili jsme.Šli jsme parkem.. Páníček mne pustil, ale já šel u nohy. Chtěl jsem ho cítit, bál jsem se, že by se mi ztratil.

Konečně jsme byli na cvičišti. Tolik psů, tolik pachů, tolik neznámých věcí. Už už jsem se chtěl rozběhnout když v tom mně páníček chytl a říká: Tady musíš být na vodítku, Shadowe. Pochopil jsem a šel u nohy. Očuchal jsem se snad s každým psem, než jsme došli ke cvičení.

Byl jsem spokojený. Když mne viděli pánovi kamarádi, byli nadšení a říkali, jaký jsem nádherný pes. Poté jsme se šli ještě projít. Pak už ale pánovi byla zima, a šli jsme domů. Už bylo pozdě, lehli jsme si pod peřinu, a páníček mi vyprávěl o svém životě, tak, až jsem z toho usl.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama