1. kapitola - Seznámení s novým pánem

6. srpna 2009 v 12:31 | Weňa$ |  ¤Psí příběh o štěněti
Vyrazil.. Do sněhu, do mrazu, jen aby si mne koupil. Těšil jsem se na něj. Moc. Miloval jsem ho. Byl to můj budoucí pán. Už se těším, až budu doma a budu cítit teplo lásky. Lásky, která mne bude oblkopovat mým pánem. Konečně! Zvonek u dveří se rozcinkal. Silně jsem začal vrtět ocáskem. Když vešel do místnosti, pouze pozdravil naše ošetřovatelky a radostně vykročil k mému kotci.

Otevřel dvířka od kotce, ale to už jsem to nevydržel, než mne vyndá, a vyběhl jsem a jakožto malé štěně ho začal neskutečně vítat. Byl jsem příšerně šťastný. Pocítil jsem, že mne má rád. Že by mi neublížil. Olizoval jsem ho a skákal po něm. Když to viděl, jak ho radostně vítám, nevydržel to a rozplakal se. Můj pán se kvůli mne rozplakal. Byl jsem dojat. Skočil jsem na něj a olízl ho, aby věděl jak moc jej miluji.

Byl jsem štěně malého, chlupatého méďánka.. Slovenského čuvače. Bylo mi necelých 5 měsíců.

Pán se mnou v náručí se rozběhl k Paní ošetřovatelce. Řekl, že mne musí mít, že si mne zamiloval. Byl jsem šťastný. Tak moc! Ani jsem se nenadál, a už jsme seděli v autě. Můj Pán mi celou dobu vyprávěl o svém životě, a pak také co budeme dnes dělat. Prý mi ukáže náš dům, prozkoumáme celou zahradu, budeme si hrát a pak se spolu uvelebíme v posteli, protože ještě pro mne nemá pelíšek, a budeme si povídat co budeme dělat zase zítra.

Celý plán vypadal slibně. Už jsem se moc moc moc moc těšil. Srdíčko mi bušilo nadšením. Už jsem se těšilo, až prozkoumám nový domov, který vypadal krásně. Pán mi sliboval každodenní procházky po louce, kterou jsme měli hned za domem.

Ještě v autě si ale uvědomil, že nemám jméno. Řekl, že jméno se musí líbit jak mně, tak i jemu. "Snad mi rozumíš, můj Miláčku.. " posteskl si, a začal říkat jména. Potom řekl jméno, které se přímo linulo z úst. Bylo nádherné. A mu se taky zamlouvalo. Znělo Shadow.


Byl jsem šťastný. Hned jak jsme přijeli domů, udělali jsme co jsme měli naplánováno a pak si lehli do postele..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama